Найбільший український фестиваль ретроавтомобілів відбудеться у Києві
oldcarland.com.ua

Найбільший український фестиваль ретроавтомобілів відбудеться у Києві

З 29 вересня до 1 жовтня у Києві пройде найбільший в Україні технічний фестиваль ретроавтомобілів OldCarLand. Захід проходитиме на на території Державного музею авіації Національного авіаційного університету.

Цьогоріч фестиваль відбуватиметься всьоме і збере рекордну кількість автомобілів, повідомив прес-секретар фестивалю OldCarLand Володимир Мукан.

«Серед сотні літаків ми розставимо понад 900 експонатів різної техніки. Будуть широко представлені зразки техніки: від велосипедів, моторолерів, мотоциклів, скутерів і до автомобілів, вантажівок, автобусів, серед яких зразки випуску початку століття», — зазначив він.

За словами керівника клубу технічної класики OldCarServiсe Павла Лозовенка, на виставку планують привезти танки та іншу військову техніку.

«Цього разу нам вдалося долучити до нашого заходу Міністерство оборони. Вперше нам вдалося залучити найважчу техніку — це танки, легендарний Т-34. Міністерство надає нам кілька унікальних зразків, наприклад, кабріолет ГАЗ-14 «Чайка», на якому раніше виїжджали лише на паради», — додав він.

Організатор фестивалю Вадим Навроцький повідомив, що на виставці будуть представлені спортивні авто.

На фестивалі також презентують репліку одномісного автомобіля з електродвигуном 1909 року випуску, перший масовий німецький автомобіль Оpel P4 30-х років минулого століття, цивільні та військові автомобілі часів Другої світової війни.

В рамках заходу відбудеться зустріч з українським гонщиком Сергієм Маліком, який встановив світовий рекорд швидкості на мотоциклі «Дніпро».