Наступного тижня у Полтаві презентують виставку фотографій Стівена Дженсена
Фото опубліковано Art Jump у Facebook.

Наступного тижня у Полтаві презентують виставку фотографій Стівена Дженсена

Відкриття виставки фотографій Стівена Дженсена під назвою «Осте сте» відбудеться 6 лютого о 17-00 у полтавській галерея сучасного мистецтва «JUMP» за адресою ул.Монастырская, 3.

Стівен Дженсен (Steven Jensen) — Стріт-фотограф, що зосереждується, переважно, на документуванні хроніки вулиць. Він експериментує зі світлом, контрастом та кольором та розшукує щось нетривіальне у звичайних буденних сценах.

У серії робіт «Осте сте» шотландського фотографа крізь товщу туману й густого повітря розходяться яскраві кольорові плями мимовільного прояву ідеї футуристичного міста. Вивіски, реклами, створюють химерні кольорові поєднання і відчуття переповненості простору, достатності. Відкидаючи хмарочоси, мости, розв’язки й інші мегаломанські принади мегаполісів й переносячи решту естетики на провінцію, Стівену вдається створити містифікацію досить масштабного мегаполіса з його надлишковим сяйвом й переливами різними відтінками.

Стівен Дженсен народився та виріс в Единбурзі та з 2007 року живе у Полтаві. Почав займатися вуличною фотографією у 2011 році. Серія «Night colors», що представлена на виставці «Осте сте», розпочалась приблизно у 2012 році в Единбурзі під впливом італійського режисера Даріо Ардженте та його фільму «Три сестри». Згодом проект був представлений у Полтаві. У 2017 Стівен був запрошений членом журі на Всеукраїнський фотоконкурс «Street Art Foto»

Виставка триватиме до 25 лютого, вхід на виставку вільний. Галерея працює з 11-00 до 18-00.