Netflix знімає фільм про українські в'язниці
facebook.com/DenysChernyshov.official

Netflix знімає фільм про українські в’язниці

Американська розважальна компанія Netflix знімає фільм про життя в українських в’язницях. Про це написав на своїй сторінці в Facebook заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов. 

«Зйомки документального фільму компанії Netflix про пенітенціарну систему України. Протягом тижня знімальна група американської кінокомпанії працюватиме над тим, аби показати всьому світові, в якому стані сьогодні перебуває система», — зазначив він.

Стрічка наразі перебуває у стадії зйомок, поки що немає жодної інформації про дату її виходу. Чернишов повідомив, що фільм покаже випробування, з якими щоденно зустрічаються люди, які утримуються в українських в’язницях та ті, хто в них працює. Головний герой пройде шлях ув’язненого від моменту потрапляння в колонію до моменту звільнення.

Американська розважальна компанія Netflix починала свою роботу як постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа. З 2013 року вона почала виробництво власних фільмів, серіалів та телешоу. У 2016 році компанія випустила 126 оригінальних серіалів і фільмів.

Серед продукції Netflix, пов’язаної з пенітенціарною системою — художній серіал «Оранжевий — новий чорний» та документальний фільм «Творення убивці».