Оголошено переможців фестивалю "Молодість. Пролог"
facebook.com/molodistkiff

Оголошено переможців фестивалю «Молодість. Пролог»

Організатори спеціальної фестивальної кіноподії «Молодість. Пролог», що проходила в Києві 21 та 22 жовтня, оголосили переможців. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну сторінку КМКФ «Молодість» у Facebook.

Головний приз «Золотий Скіфський Олень» у конкурсі короткого метру здобув «Випуск ’97» Павла Острікова. Крім нагороди, переможець конкурсу короткометражок також отримав грошовий приз у розмірі 50 тисяч гривень.

Також журі розподілило спеціальні відзнаки. Їх отримали фільм Марії Стоянової «Ма» — за «вдумливе поєднання витриманої форми й тонкого відображення стану душі в час війни» та стрічка «Останній запис», створена Сипрієном Клеман-Дельма та Ігорем Косенком. Як зазначається в повідомленні, другий фільм нагородили «за надзвичайний відбір поколіннєвого погляду на війну».

Крім того, під час церемонії урочистого нагородження було оголошено переможців міжнародного пітчингу проектів Boat Meeting. Головний приз — 10 тисяч доларів на пост-продукцію — отримав «Сквот32» Олександра Лідаговського. Також судді відзначили проекти стрічок «Опівнічний потяг» Анни Якімовської та «Останній ковбой» Кріса Мартіна.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в 47-й КМКФ «Молодість» пройде у травні-червні наступного року, а восени замість нього проведуть дводенну подію-тізер «Молодість. Пролог».