PinchukArtCentre оголосив набір заявок на конкурс
112.ua

PinchukArtCentre оголосив набір заявок на конкурс

PinchukArtCentre оголошує про запуск 5-го конкурсу премії Future Generation Art Prize. Премія, що була заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, відзначатиме свою 10-ту річницю. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на прес-службу PinchukArtCentre.

Future Generation Art Prize – це міжнародна премія в галузі сучасного мистецтва, що присуджується раз на два роки, метою якої є відкриття і визнання нових імен в світі мистецтва та надання довгострокової підтримки майбутньому поколінню художників.

Всі художники, віком до 35 років, які працюють з будь-якими медіа та в будь-якій країні світу, можуть подати заявку на участь у премії.

Володар премії отримає грошову винагороду у розмірі $100 млн, з них $60 млн – у якості грошового призу, а $40 млн – як грошова допомога для розвитку власних мистецьких проектів.

«Премія Future Generation Art Prize широко зарекомендувала себе як платформа для старту розвитку нових талантів. Так, володаркою головної премії в 2012 році стала Лінетт Ядом-Боак’є, яка згодом була номінована на Премію Тернера і провела успішну персональну виставку у Serpentine Gallery у Лондоні. Переможниця першого конкурсу Премії, Синтія Марселле, представляла національний павільйон Бразилії під час 57-ї Венеціанської бієнале у 2017 році», – говорять організатори.

Прийом заявок стартував 16 квітня і закінчиться 29 червня 2018 року. З повним списком лауреатів премії минулих років можна ознайомитися на офіційному сайті виставки.

Нагадаємо, в Україні оголосили конкурс сучасної скульптури «Символ Карпат», який проходитиме у рамках Всеукраїнського проекту «Разом за природу».