Сергій Полунін особисто представить у Києві фільм "Танцівник"
Twitter.com

Сергій Полунін особисто представить у Києві фільм «Танцівник»

24 жовтня всесвітньо відомий український танцівник балету Сергій Полунін презентує у Києві документальний фільм «Танцівник» режисера Стіва Кантора. Стрічку описують як масштабне та детальне дослідження творчого шляху Полуніна.  Прем’єра відбудеться у кінотеатрі «Україна» о 20.00. Після перегляду у глядачів буде можливість поспілкуватися з Сергієм Полуніним та продюсером фільму Ґабріель Тана.

У 17 років танцівник став учасником трупи лондонського Королівського балету, а в 19 став її наймолодшим за всю історію прем’єром. Полунін має репутація хулігана і нонконформіста, непередбачуваного й абсолютно неординарного.

У 2012 році під час репетиції він несподівано для всіх покинув сцену «Ковент-Гарден» і більше не повернувся. Однак балет він не залишив — став прем’єром Московського музичного театру ім. Станіславського і Немировича-Данченка. Полунін взяв участь в телевізійному проекті «Великий балет», перемігши там в номінації «Кращий танцівник».

Зараз танцівник залишається одним з найбільш затребуваних артистів балету. Але за гучними фактами біографії ховається особиста історія.

Фільм висвітлює життя танцівника від дитинства в Херсоні до кар’єри в лондонському Королівському балеті. Сергій Полунін розповість про свою сім’ю, про дорослішання і самостійне життя в Лондоні, про майбутні проекти. До стрічки увійшли рідкісні архівні матеріали, сімейні фото, інтерв’ю з самим артистом балету та його близькими.

У всеукраїнський прокат картина вийде 26 жовтня.