Театр на Подолі ввели в експлуатацію
drozdov-partners.com
Фасад Київського драматичного театру на Подолі, що на Андріївському узвозі в Києві.

Театр на Подолі ввели в експлуатацію

Керівництво Театру на Подолі отримало від Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) сертифікат, який засвідчує відповідність об’єкту проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації. Про це повідомили на сайті КМДА.

Сертифікат виданий на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації від 27 вересня 2017 року.

«Ми пройшли великий шлях до цього моменту. Півроку працювала робоча група, серед членів якої і представники театру та меценатів, і громадських та професійних організацій. Наприкінці квітня робоча група дійшла рішення щодо необхідності проведення експертизи та відповідності будівлі театру Державним будівельним нормам та правилам безпеки. Експертиза проведена, 21 вересня було отримано позитивний висновок. Ми дуже сподівалися, що Театр запрацює цьогоріч і сьогодні я радий повідомити про те, що тепер Театр має відповідний сертифікат від ДАБІ», – зауважив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

До складу робочої групи увійшли представники ГО «Громада Андріївського узвозу», Національної спілки архітекторів, Українського товариства охорони пам’яток, Інституту проблем сучасного мистецтва, Києво-Могилянської академії, спілки театральних діячів, ліги екскурсоводів Києва.

«Як я і казав, тепер на наступний рік ми маємо ще одну сучасну локацію для проведення «Гогольфесту», – додав Резніков.

За його словами, це технологічно-досконалий театр європейського зразка, спроектований і побудований з урахуванням потреб усіх людей. У ньому обладнані вбиральні та облаштовані перші ряди й ліфти для людей з інвалідністю. Наявна візуальна проекція тексту вистав для людей з вадами слуху, є шрифт Брайля у ліфтах, новітня система пожежної безпеки, компактна і зручна сцена-трансформер, де передбачено роботу зі складною сценографією. У театрі створено унікальні для України технічні умови для роботи зі світлом та відео зображення. Загалом у залі передбачено 240 місць.