Цієї суботи у Києві пройде історичний фестиваль "Китаївська фортеця"
facebook.com/KuTaeBo

Цієї суботи у Києві пройде історичний фестиваль «Китаївська фортеця»

У суботу, 7 жовтня, на Китаївському полі відбудеться історико-мистецький культурно-просвітницький фестиваль «Китаївська фортеця». Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

На гостей заходу чекають майстер-класи, виставки історичної реконструкції зброї та одягу, екскурсії Китаївським комплексом від науковців, концертна програма. Також на фестивалі діятимуть літературна сцена, майданчик громадських ініціатив, лекторій і ярмарок.

Крім того, до програми заходу включено круглий стіл за участю науковців, громадських діячів і посадовців, прес-конференції. Під час відкриття фестивалю, яке заплановано на 6 жовтня, пройде науково-практична конференція на тему «Проблеми вивчення та збереження культурних ландшафтів в Україні».

Захід відбудеться за ініціативи громадських організацій «Громада Китаєва» та «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури». Також повідомляється, що зараз місцева громада Голосіївського району спільно з активістами розробляють програму створення на базі пам’яток у Китаївському полі культурного резервату за прикладом європейських зразків.

Фестиваль проходитиме на Китаївському полі, за адресою вул. Ягідна, напроти будинків 1-26. Вхід безкоштовний.