У Брюсселі покажуть "Тіні забутих предків", "Сторожову заставу" та інші стрічки
скріншот відео

У Брюсселі покажуть «Тіні забутих предків», «Сторожову заставу» та інші стрічки

У середу, 17-го січня, у столиці Бельгії розпочнуться Дні українського кіно (Ukraine on Film). Покази традиційно відбудуться у Центрі образотворчих мистецтв BOZAR. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку Держкіно.

Фестиваль відкриє фільм «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова — екранізація однойменного роману Михайла Коцюбинського. Стрічку представить виконавиця головної ролі, актриса Лариса Кадочникова.

До програми показів ввійшла експериментальна драма «Рівень чорного» Валентина Васяновича про весільного фотографа, який переживає кризу середнього віку. Цей фільм в минулому по році Україна обрала національним кандидатом на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою.

Також на фестивалі покажуть:

  • «Стрімголов» — психологічну драму режисера Марини Степанської,
  • фентезі «Сторожова Застава» режисера Юрія Ковальова, що стало одним із касових фільмів в українському прокаті,
  • документальну стрічку «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» режисера Аскольда Турова.

На фестивалі презентують для провідних кінокомпаній Бельгії путівник «DISCOVER UKRAINE» про перспективи копродукції з Україною.

У 2018 році Дні українського кіно стануть частиною проекту «Bridges. East of West», який об’єднує кінопокази та культурні заходи країн Східного партнерства: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

Покази триватимуть до 21-го січня.