У Чернівцях відкрили сучасне приміщення Будинку культури в стилі хай-тек
molbuk.ua

У Чернівцях відкрили сучасне приміщення Будинку культури в стилі хай-тек

У Чернівцях відкрили нове приміщення Будинку культури на вулиці Возз’єднання. У ньому працюватиме бібліотека, гуртки, аматорські колективи та зал для проведення заходів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на «Молодого буковинця».

Зазначається, що приміщення виконане в архітектурному стилі «хай-тек».

«Тут все з бетону і є багато скла: просторі вікна, двері, балкони. Все приміщення зроблено за новими технологіями. Приміщення пристосоване для дітей із інвалідністю: є пандус та спеціальний санвузол для них. Повсюди економне освітлення, сучасна вентиляція», – розповів головний інженер фірми «Зірка» Петро Кричун.

molbuk.ua

Будівництво тривало 1,5 року. Із міського бюджету на це виділили 6,5 млн гривень.

Стара будівля, в якій була бібліотека та Будинок культури, наразі знаходиться в аварійному стані.

«Приміщення, яке використовувалося досі – через дорогу. Будинок культури в аварійному стані, давно була потреба у новому приміщенні. Це гарний подарунок для мешканців мікрорайону і міста загалом. Із міського бюджету було закладено майже 8 мільйонів гривень, заощадили, і фактична вартість проекту – 6 з половиною мільйонів…Об’єкт прийнятий, передаємо його управлінню культури», — сказав мер Чернівців Олексій Каспрук.

Начальник управління культури Чернівецької міськради Юлія Сафтенко повідомила, що у новому Будинку культури діятимуть щонайменше чотири гуртки.

За її словами, обов’язково має бути вокальний гурток, бальні танці, гурток декоративно-прикладного мистецтва.

«Потім будемо вивчати потреби. Були звернення щодо створення тут обсерваторії. Можливо, тут навчатимуть кіномистецтву. Ми розглянемо будь-які пропозиції, чекаємо ініціативи мешканців цього району», — додала Сафтенко.

molbuk.ua

Олексій Каспрук також повідомив, що у 2018 році дорогу до Будинку культури повністю заасфальтують.

«Виділили кошти на це. Хочемо зробити цю вулицю одну із центральних в цьому районі», — сказав посадовець.