У Дніпрі показують гравюри Альбрехта Дюрера
Wikimedia Commons

У Дніпрі показують гравюри Альбрехта Дюрера

У Музеї українського живопису в Дніпрі відкрилася виставка гравюр «Містичне та реальне» німецького графіка та живописця Альбрехта Дюрера. Захід проходить у рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця». Про це повідомляє УНІАН.

Експозиція Дюрера у Дніпрі включає в себе 57 оригінальних гравюр видатного німецького майстра. Раніше ці твори виставлялися у Харківському художньому музеї, переговори щодо їх перевезення до Дніпра тривали впродовж року.

«Тут розміщено надруковані оригінали робіт Альбрехта Дюрера. 80% цієї виставки – це роботи на релігійні сюжети. 17 гравюр зображують сцени з життя Пресвятої Діви Марії. 37 маленьких робіт – із життя Хреста, малі страсті. Також є три портрети: батька митця і друзів», – розповіла головна мистецтвознавиця Музею українського живопису Людмила Тверська.

Виступаючи на відкритті виставки, заступник мера Дніпра Олександр Шикуленко повідомив, що зазвичай цю експозицію не переміщують між музеями. Він додав, що гравюри Дюрера вдалося привезти до Дніпра завдяки зусиллям міської ради й ентузіазму керівництва Музею українського живопису.

Побачити роботи німецького ренесансного художника дніпряни та гості міста зможуть у музеї за адресою Троїцька площа, 5-А. Виставка триватиме до 5 листопада.