У кінотеатрі "Київ" пройде фестиваль "Британський театр у кіно"
flickr.com/69269476@N04

У кінотеатрі «Київ» пройде фестиваль «Британський театр у кіно»

У жовтні та листопаді в культурному центрі «Кінотеатр «Київ» пройде черговий сезон фестивалю «Британський театр у кіно» — покази вистав низки британських театрів на великому екрані. 

Фестиваль проводиться за підтримки Британської Ради в Україні та арт-об’єднання CoolConnections. У ньому також беруть участь кінотеатри Харкова, Чернігова, Дніпра та Львова.

Новий сезон фестивалю в Києві розпочнеться сьогодні, 12 вересня, показом спектаклю «Одержимість» у спільній постановці лондонського театру «Барбікан» і Toneelgroep Amsterdam. Головну роль у виставі за мотивами фільму Лукіно Вісконті, знятого за романом «Листоноша завжди дзвонить двічі», виконує Джуд Лоу.

Також у цьому сезоні фестивалю глядачі зможуть побачити обидві частини «Янголів в Америці» Тоні Кушнера, шекспірівського «Тіта Андроніка» та інтелектуальну комедію «Розенкранц і Гільденстерн мертві» Тома Стоппарда у постановці Девіда Лево з Деніелом Редкліфом у головній ролі. Осінній сезон завершиться 31 жовтня показом вистави Федеріко Гарсія-Лорки «Єрма» у постановці лондонського театру «Young Vic».

Детальну інформацію про подію можна переглянути сайті кінотеатру.