У Києві безкоштовно покажуть спектаклі театральних зірок
facebook.com/pavel.yurov

У Києві безкоштовно покажуть спектаклі театральних зірок

У рамках фестивалю мистецьких проектів про феномен корупції Bestechend?, що проходить за підтримки Гете-Інституту в Україні, пройдуть безкоштовні постановки вистав «Внутрішнє переконання» Павла Юрова та «Ресторан «Україна» Діми Левицького. Спектаклі покажуть у Києві, Харкові, Львові та Кишиневі, прем’єра відбудеться завтра, 22 вересня, в українській столиці.

Як повідомляє Наш Киев, автори обох постановок уже мають значні досягнення в українській театральній сфері.

Павло Юров — лауреат «Київської пекторалі» та переможець Фестивалю молодої української режисури ім. Леся Курбаса. Автор (у співпраці з Анастасією Касіловою) спектаклю Donbas. Hollow Land, який побував на низці театральних фестивалів.

«Внутрішнє переконання» — проект-дослідження, створений на основі персональних інтерв’ю,  випадків протистояння корупції та різносторонніх досліджень корупції. Він присвячений тому, яким може виявитися потенціал окремої людини, що зважилася піти проти системи і тому, як рівень корупції знижується не за допомогою сплесків народної агресії, прямого насильства чи актів самосуду, а внаслідок ефективного та продуманого протистояння.

 

Діма Левицький — режисер, драматург, засновник «Театру переселенців». Відомий своїми документальними п’єсами, зокрема польсько-українським проектом «Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду» та виставою «ДПЮ», що була презентована на 10-му, ГогольFest.

В рамках фестивалю буде показано його спектакль «Ресторан «Україна» — потік свідомості, серію перформативних галюцинацій двох акторок без сценарію та окресленого фіналу, де на поверхню спливають дитячі спогади, особисті травми, інтимні зізнання, відчуття нереалізованості та безпорадності.