У Києві покажуть фільм-виставку про легендарного музиканта Девіда Боуі "David Bowie is"
скріншот відео

У Києві покажуть фільм-виставку про легендарного музиканта Девіда Боуі «David Bowie is»

21 січня о 15:00 у кінотеатрі «Київ» відбудеться показ фільму-виставки про легендарного музиканта Девіда Боуі «David Bowie is». 

У 2013 році проект «David Bowie is», присвячений легендарному рок-музиканту став хітом знаменитого Музею Вікторії і Альберта в Лондоні. На виставці були зібрані рукописи, костюми, фотографії та реквізит з виступів Девіда Боуі.

Тоді музей встановив рекорд відвідування. Лише в Лондоні виставку відвідали 312 тисяч осіб. Згодом вона вирушила в турне і побувала в Болоньї, Барселоні, Токіо та інших містах. Заголом ретроспективу життя і творчості музиканта побачили1,5 мільйона глядачів.

Фільм був знятий в Лондоні в 2013 році і є рідкісною можливістю здійснити подорож цією унікальною виставкою, почути розповідь спеціально запрошених гостей, серед яких дизайнер Кансай Ямамото і вокаліст групи Pulp Джарвіс Кокер, та зануритися у світ Девіда Боуі.

Показ фільму-виставки відбудеться мовою оригіналу (англійською) з українськими субтитрами.

Квитки на показ можна придбати у касах кінотеатру та на сайті.

Захід відбудеться в рамках проекту «Exhibiton on screen» та організовується Британською Радою в Україні арт-об’єднання CoolConnections.