У Києві покажуть картини імпресіоністів на великому екрані
скріншот відео

У Києві покажуть картини імпресіоністів на великому екрані

У вересні та жовтні в київських кінотеатрах пройдуть покази програми «Exhibition on Screen» — фільмів-виставок про створення найвизначніших живописних експозицій сучасності. Про це повідомляє сайт Британської Ради в Україні.

Cтрічки британського режисера Філа Грабскі про важливі виставки з коментарями кураторів і мистецтвознавців до столиці привозять Британська Рада спільно з арт-об’єднанням Cool Connections. Глядачі отримають шанс зазирнути за куліси підготовки музейних експозицій, у супроводі віртуальних екскурсоводів оглянути зали лондонської Національної галереї чи Королівської академії мистецтв і дізнатися про таємниці їхніх колекцій.

Цієї осені кияни та гості столиці зможуть переглянути фільми-виставки, присвячені творчості художників-імпресіоністів. Більшу частину програми покажуть у кінотеатрі «Київ», тут буде продемонстровано стрічки про Клода Моне, Вінсента Ван Гога та Едуара Мане. Також у мережі Multiplex можна буде подивитися фільм про П’єра-Огюста Ренуара, його єдиний з осінньої частини програми покажуть також у Дніпрі, Львові та Харкові.

Стрічки програми «Exhibition on Screen» будуть демонструватися англійською мовою з українськими субтитрами. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті Британської Ради в Україні.

Нагадаємо, також цієї осені в Києві пройде фестиваль «Британський театр у кіно».