У Києві покажуть постановки Лондонської опери на великому екрані
скріншот відео

У Києві покажуть постановки Лондонської опери на великому екрані

З 25 жовтня у Києві стартують покази постановок Лондонської королівської опери в кіно. Оперу на великому екрані будуть показувати в рамках спільного проекту Kyivmusicfilm та Британської Ради в Україні. 

В цьому році увазі глядачів представлять чотири опери, у постановках яких взяли участь світові зірки та відомі артисти опери та балету. У столиці переглянути записи спектаклів охочі зможуть у кінотеатрі «Планета Кіно».

 

Покази в Києві почнуться з «Чарівної флейти» Моцарта у постановці Девіда Маквікара, яку показуватимуть 25 жовтня. Запис вистави вперше транслюватимуть на великому екрані.

«Богему» Джакомо Пуччіні покажуть 15 листопада. В новій постановці класичної історії про складнощі творчого життя та боротьбу за кохання беруть участь Ніколь Кар та Марк Фабіано, а автором спектаклю став режисер Річард Джонс.

29 листопада на глядачів чекатиме показ балету Крістофера Уілдона «Пригоди Аліси в країні чудес». Постмодерна варіація відомої казки під музику Джобі Телбота, вперше поставлена у 2011 році, принесла автору спектакля широке визнання. На момент прем’єри вона була першою повнометражною виставою на сцені Королівського балету в Ковент-Гарден за 20 років.

 

Завершить цьогорічний сезон показів Лондонської королівської опери в кіно «Лускунчик» Чайковського, який покажуть 20 грудня. Класична вистава Пітера Райта, що була вперше поставлена у 1984 році, є одним із найуспішніших спектаклів, який користується незмінною популярністю в публіки.

Спектаклі демонструватимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами. Окрім Києва, покази пройдуть у Львові, Сумах, Одесі та Харкові. Вартість квитків — від 85 до 145 гривень.