У Києві представлять рідкісні тиражні твори Рембрандта, Пікассо, Далі і не тільки
Аукціонний дім «Золотое Сечение»

У Києві представлять рідкісні тиражні твори Рембрандта, Пікассо, Далі і не тільки

З 20 вересня, в рамках передаукціонної виставки тиражного мистецтва ЕDITIONS представлять роботи всесвітньо відомих митців – Рембрандта ван Рейна, Джованні Батиста Піранезі, Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Анрі Матісса, Марка Шагала, Жоана Міро та інших. 

На виставці, яка триватиме з 20 по 27 вересня, можна буде побачити роботи світових художників та твори українських класиків та шістдесятників. Загалом презентують 55 робіт.

Найцікавішими об’єктами виставки стануть офорт «Святий Ієронім у темній кімнаті», зроблений ще за життя його автора — Рембрандта ван Рейна, та точні копії графічних робіт японського майстра Кацусіки Хокусая — «Велика хвиля у Канагава» та «Вид на лодочний міст у Сано в провінції Кодзука».

Аукціонний дім «Золотое Сечение»

Серед експонатів – твори Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, Анрі Матісса, Овсепа Пушмана з оригінальними підписами авторів. Також можна буде побачити рідкісні гравюри та офорти Пиранези, Дюрера, Саделер, Раймонд, Шишкіна, Богаєвського, що токож стануть лотами майбутніх торгів.

Серед українських авторів, роботи яких будуть на експозиції, – Василь Касіян, Михайло Дерегус, Леопольд Левицький, Григорій Гавриленко, Олександр Аксінін, Ернест Котков.

Аукціонний дім «Золотое Сечение»

28 вересня 2017 року о 19:00 у залах аукціонного дому «Золотое Сечение» відбудуться торги тиражного мистецтва EDITIONS.

Рожим роботи виставки: 20-27 вересня 2017, 11-19: 00 (без вихідних)

Адреса: Київ, вул. Л. Первомайського, 4, «Золотое Сечение»