У Києві презентують фільм про оборонців блокпосту "Перехрестя Балу"
dergkino.gov.ua

У Києві презентують фільм про оборонців блокпосту «Перехрестя Балу»

24 квітня у київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра повнометражного документального фільму «Перехрестя Балу». Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на онлайн-видання «Народна Правда».

Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

У центрі картини – чотири українських воїни, які героїчно тримали оборону на сумнозвісному блокпості «Балу». Трагічна доля переслідує стратегічний об’єкт, названий позивним свого першого командира, капітана Ільгара Багірова «Балу». Потрапивши в оточення під час розвідки в тилу противника, щоб не здатися в полон, капітан підірвав гранатами себе разом з ворогом.

Пізніше, у результаті зіткнення, старший прикордонного наряду на блокпості – В’ячеслав Семенов отримав звання Героя України, але вже посмертно.

У зйомках, які проходили у різних містах країни, взяли участь військовослужбовці 11-го батальйону територіальної оборони, 128-ї гірсько-піхотної бригади, 30-ї бригади Збройних Сил України, оперативно-бойової прикордонної комендатури «Могилів-Подільський» Держприкордонслужби – захисники блокпосту «Балу».

Нагадаємо, український фільм про війну на Донбасі відкриє Каннський фестиваль.