У Києві пройде допрем'єрний показ "Тижня шедеврів Cannes Lions"
http://creativitydays.in.ua/

У Києві пройде допрем’єрний показ «Тижня шедеврів Cannes Lions»

В Києві відбудеться допрем’єрний показ «Тижня шедеврів Cannes Lions», де глядачі зможуть побачити кращі рекламні ролики року за версією фестивалю «Каннські леви».

110 хвилин відеоробіт, відібраних суддями Міжнародного фестивалю креативності, з 12 по 18 жовтня також можна буде подивитися в рамках «Тижня шедеврів Cannes Lions», який проходитиме в десяти містах України. А найбільш нетерплячі прихильники творчої та нестандартної реклами зможуть переглянути відео, що запали в душу журі фестивалю, 10 жовтня, тобто цього вівторка.

Фестиваль «Каннські леви» вважається найавторитетнішим міжнародним фестивалем виробників реклами. Він щорічно проводиться у французькому місті Канни. Захід включає в себе семінари, навчальні курси і громадські заходи, його головною подією є церемонія вручення почесних нагород кращим творам, що з’явилися у сфері реклами протягом року.

Як зазначають організатори заходу, «Тиждень шедеврів Cannes Lions» проходить в Україні в рамках Днів креативності — цілої низки ряду подій, що показують важливість креативного підходу в різноманітних сферах діяльності.

 

Допрем’єрний показ пройде 10 жовтня з 20:00 до 23:00 у Києві, в кінотеатрі Multiplex в ТРЦ SkyMall за адресою: просп. Генерала Ватутіна, 2Т.