У Києві пройде фестиваль креативних і соціальних стартапів
facebook.com/izone.ua

У Києві пройде фестиваль креативних і соціальних стартапів

На цих вихідних, 30 вересня та 1 жовтня, у Києві пройде дводенний фестиваль соціальних та креативних стартапів Startup Kultur. Захід спільно організовують Goethe-Institut Ukraine та творча спільнота IZONE. Про це повідомляє Goethe-Institut.

Під час фестивалю гості зможуть познайомитися, обмінятися досвідом та навчитися новому в українських та німецьких експертів у сфері культурної комунікації та суспільних інновацій. Протягом двох днів стартапи з України та інших країн будуть презентувати себе та консультуватися з експертами. Організатори називають фестиваль ідеальною нагодою для нетворкінгу та розваг.

Як повідомляє офіційний сайт заходу, серед спікерів будуть громадські діячі, блогери, бізнес-тренери, засновники успішних стартапів. У рамках фестивалю пройдуть лекції, воркшопи, дискусії та консультації на різні теми, пов’язані з культурною комунікацією та особливостями ведення бізнесу в креативних індустріях. Також передбачено окрему програму для дітей. Перший день заходу завершиться концертом сучасної німецької електронної музики.

Міждисциплінарний фестиваль Startup Kultur розпочнеться об 11.00 у суботу, 30 вересня та закінчиться о 19.00 наступного дня. Захід проходитиме у просторі IZONE за адресою вул. Набережно-Лугова, 8.