У Києві пройде фотовиставка дочки Джейн Біркін
frenchculture.org

У Києві пройде фотовиставка дочки Джейн Біркін

26 жовтня у столичному Національному музеї Тараса Шевченка відкриється виставка фотографа Кейт Беррі, яка відома зйомками для низки глянцевих видань, зокрема, Elle, Madame Figaro, Cosmopolitan, Crash і Vogue.

Кейт Беррі, дочка актриси Джейн Біркін та композитора Джона Беррі, знімалася в кіно, та основним її заняттям була фотографія. Серед найбільш знаних її робіт, крім портретів французьких кіноактрис, — обкладинка дебютного музичного альбому Карли Бруні «Quelqu’un m’a dit».

До експозиції виставки, яку проводить Французький інститут України, ввійшли двадцять п’ять портретів всесвітньовідомих зірок кіно. Серед інших охочі зможуть побачити фото Катрін Деньов, Беартіс Даль, Одрі Тоту, К’яри Мастроянні, Хелени Бонем-Картер, Еммануель Беар, Софії Копполи, Моніки Белуччі, Ізабель Юппер. Також буде представлено фото матері та сестер фотографа — актрис Джейн Біркін, Шарлотти Генсбур та Лу Дуайон.

Кейт Беррі майстерно відтворює образ кожної зі своїх моделей — атмосфера портретів особиста, навіть інтимна, що принципово відрізняє ці фото від зображень у ЗМІ та на афішах кінотеатрів.

Виставку в Києві представлять у рамках кінофестивалю «Молодість». Над її організацією спільно працювали спеціалісти Французького інституту в Україні, син фотографа Роман Кермадек та куратор, фотограф і журналіст Алін Арлеттаз.

Експозицію можна буде переглянути з 26 жовтня по 14 листопада у Національному музеї Тараса Шевченка за адресою: бульвар Т. Шевченка, 12. Виставка працюватиме щоденно, крім п’ятниці, з 10:00 до 18:00. Вхід за квитками до музею.