У Києві пройде концерт Ніколаса Джаара
facebook.com/Nicolas-Jaar-15727540611

У Києві пройде концерт Ніколаса Джаара

Американський музикант і продюсер Ніколас Джаар виступить в київському концертному клубі Stereo Plaza післязавтра, 30 вересня. Про це повідомляють у Facebook організатори заходу.

Ніколас Джаар, 27-річний американський музикант чилійського походження, у дитинстві слухав переважно тріп-хоп та ефіопський джаз. Сам почав займатися електронною музикою в 14 років. Його перший офіційний альбом був випущений у 2011 році лейблом Wolf + Lamb Music. Він здобув високі оцінки музичних критиків.

Творчі шляхи Джаара вже перетинался з Україною. У 2015 році він запропонував публіці власне бачення музичного оформлення стрічки Сегрія Параджанова «Колір граната». Саундтрек вийшлов під назвою «Pomegranates» і викликав ажіотаж в пресі. Про альтернативний саундтрек до радянського авангардного фільму написала низка впливових видань — від Consequence of Sound до Pitchfork.

Крім того, Ніколас Джаар відомий участю в проекті Darkside разом із бруклінським мультиінструменталістом Дейвом Харрінгтоном, а також саундтреком до французького фільму «Діпан», який здобув Золоту гілку 68-го Каннського фестивалю.