У Києві пройде лекція про порцеляну в мистецтві й дизайні
фото надано організаторами заходу

У Києві пройде лекція про порцеляну в мистецтві й дизайні

18 жовтня у Києві пройде лекція, присвячена авторській порцеляні в контексті мистецтва та дизайну. Її прочитає Марія Волохова — берлінська дизайнерка з українським корінням. 

У 90-х роках вона переїхала з України до Німеччини, після чого проходила навчання в Італії, США та Японії. У 2010 році, після повернення до Берліну, відкрила там власну майстерню. Роботи Марії Волохової щорічно беруть участь у міланській виставці iSaloni в Мілані, їх також виставляють у Maison & Objet в Парижі. Дизайнер регулярно бере участь у проектах по всьому світу. Її твори можна побачити в арт-галереях Європи, Японії та США, їх цінують відомі колекціонери.

Роботи Волохової мають досить незвичний вигляд: посудина у формі серця, набір ваз і тарілок, що нагадують мертвих тварин з класичного натюрморту, масивний лебідь з головою-лампочкою, ноги супермоделі 60-х років Твіггі, порцелянова свиняча голова. Образи з її творів апелюють до архетипів, натуралістичних форм, дитячих страхів і культурних стереотипів.

Захід проходитиме 18 жовтня з 19:00 до 21:00 у лекторії BAZIS Auditorium за адресою м. Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська 14-Е, 4 поверх.

 

фото надані організаторами заходу