У Києві пройде перший у світі Blockchain Art-Hackathon

 З 6 по 8 жовтня у Києві відбудеться Blockchain Art-Hackathon — перший і єдиний в своєму роді хакатон, на якому художники через створення арт-об’єктів зможуть показати власне бачення технології Blockchain та її впливу на світ сьогодення і майбутнього.

Захід об’єднає митців та bitcoin-ентузіастів, власників компаній, що займаються проектами пов’язаними з технологією Blockchain. Вони поділяться власними історіями успіху та баченням Blockchain-революції. Організатори очікують, що під час такої колаборації вдасться створити нове інноваційне мистецтво — Blockchain Art.

До участі запрошують як живописців, які працюють із полотном, так і прихильників комп’ютерної графіки. На створення арт-об’єкта у художників буде два дні. На заключному етапі Хакатона пройде презентація мистецьких творів. Усі роботи внесенуть до спеціального каталогу. Вони і стануть першим надбанням blockchain art.

За словами організаторів, наразі тривають переговори про показ виставки робіт в Абу-Дабі, Роттердамі, Берліні, Варшаві та Йоганнесбурзі.

Згідно з умовами Хакатона, одну роботу кожен художник віддає для виставок по світу, іншу залишає собі. Усіма матеріалами забезпечують організатори. Головним призом для переможця стане 50 000 грн.

Зареєструватися на участь у відбірковому турі можна на сайті проету до 29.09

Заключним етапом Хакатона стане презентація робіт. Всі роботи будуть внесені до спеціального каталогу, і стануть першим надбанням blockchain art-а в світі, кращі — отримають призи. В даний момент ведуться переговори про демонстрацію виставки робіт в Барселоні, Берліні, Роттердамі та Дубаї. Згідно з умовами Хакатона, творіння художників залишаться у власності організаторів, за що учасникам буде виплачена грошова компенсація.

Квитки на фінал заходу, де презентуватимуть твори мистецтва нового формату, можна придбати за посиланням.