У Києві відкриють інтерактивний Парк корупції
uatv.ua

У Києві відкриють інтерактивний Парк корупції

1 червня у Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка відкриється Парк корупції. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на УНН

Метою проекту є привернення уваги до теми топ-корупції в Україні.

«Якщо громадська думка по сприйняттю корупції не буде змінюватися, то дуже складно буде сподіватися на те, що всі зусилля будуть успішними. Цей парк — не судовий розгляд. Він спрямований на те, щоб створити детальне уявлення про те, що таке корупція і як з нею боротися «, — заявила голова Антикорупційної ініціативи ЄС Ека Ткешелашвілі.

Парк буде перебувати на площі в 700 кв. метрів, де будуть представлені дев’ять величезних надувних наметів, кожен з яких матиме унікальну форму. Один з них, наприклад, буде виглядати як золотий батон.

«В цілому проект буде складатися з двох блоків: корупція і антикорупція. Контент парку буде демонструватися за допомогою інтерактивних панелей, інсталяцій, VR і інших нестандартних форматів «,— пояснила керівник проекту Ярослава Гресь.

Фото: dsnews.ua

Парк корупції буде працювати 17 днів. Вхід в нього буде безкоштовним, відвідувачам потрібно буде сплатити тільки вхідний квиток у Ботанічний сад.

Нагадаємо, у Києві з 18 по 20 травня проходитиме фестиваль світлових інсталяцій.