У Львові пройде міжнародний фестиваль короткого метру Wiz-Art
wiz-art.ua
«Випуск-97» реж. Павло Остріков

У Львові пройде міжнародний фестиваль короткого метру Wiz-Art

З 11 по 15 жовтня у Львові відбудеться 10-ий фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art. Слоганом цьогорічного фестивалю є фраза «Тиорія житя». Неправильне написання не випадкове.

«Теорія життя – це наче чітка інструкція, якої ми чекаємо, аби безумовно досягнути успіху, стати щасливими й крутими, як в рекламному ролику. Тому абсурдизована побутовою помилкою «тиорія житя» має для нас таку гостроту і суперечливість», — зазначають організатори.

На відкритті фестивалю, яке відбудеться 11 жовтня о 19:00  в оновленому Львівському кіноцентрі, виступить Мар’яна Клочко у візуальному супроводі Володимира Стецьковича.

У рамках фестивалю пройдуть міжнародний та національний конкурси.

 

Міжнародний конкурс складається з 3 показів, в рамках яких можна буде переглянути 16 стрічок з 15 країн, зокрема з Франції, Німеччини, США, Грузії, Польщі тощо. Картини боротимуться за такі нагороди фестивалю: найкраща режисура, найкраща операторська робота, найкращий сценарій, вибір аудиторії та Гран-прі.

Національний конкурс складається з 2 показів, в рамках яких покажуть 10 стрічок українських режисерів. Картини змагатимуться у номінаціях «вибір аудиторії» та «найкращий український фільм».

Також заплановано багато показів поза конкурсною програмою.

Wiz-Art — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. Щороку фестиваль демонструє понад 100 найновіших робіт короткого метру. Wiz-Art — це потужна культурна та освітня платформа, яка об’єднує українських та іноземних діячів кіно та знайомить українських глядачів із досвідом професіоналів.

Ознайомитися з програмою та дізнатися усю детальнішу інформацію можна на сайті фестивалю.