У Львові відкрився Центр Шептицького
facebook.com/UkrainianCatholicUniversity
Студмістечко Українського католицького університету.

У Львові відкрився Центр Шептицького

Вчора, 10 вересня, у Львові відкрився Центр Митрополита Андрея Шептицького — новітній інформаційно-ресурсний центр та бібліотека, розташований на території студмістечка Українського католицького університету. Про це повідомляє ZAHID.NET

Центр Шептицького — перша за часи незалежності будівля, зведена спеціально для бібліотеки. Будівництво тривало два роки, зазначається у повідомленні. Проект Центру Шептицького розробила архітектурна фірма Behnisch Architekten, його вартість склала 5,7 млн доларів. Головна складова простору — бібліотека, крім неї у Центрі є конференц-зал, навчальні аудиторії, адміністративні приміщення, кав’ярня, дитяча кімната та сувенірна крамниця.

Як повідомляла директор Львівської бізнес-школи Софія Опацька, збір коштів на будівництво Центру Шептицького був частиною великої кампанії УКУ, яка тривала 7 років. За цей час на розбудову студмістечка та відкриття нових навчальних програм було зібрано 67 млн доларів.

Панорамні вікна споруди з одного боку виходять на Стрийський парк, з іншого — на церкву Святої Софії Премудрості Божої. Студмістечко УКУ, розташоване між вулицями Козельницькою та Стрийською, почали будувати у 2010 році. У 2012-му тут відкрився студентський колегіум, через рік запрацював новий академічний корпус. Минулого року було відкрито університетський храм Святої Софії Премудрості Божої, а зараз, у 2017 році, запрацювала й бібліотека.

Як наголосив почесний президент УКУ та його колишній ректор Борис Ґудзяк, університет може стати справжнім інтелектуальним центром для всієї Західної України, а нова будівля Центру Шептицького – його штаб-квартирою.

З нагоди відкриття нової будівлі 11-13 вересня в університеті відбудеться низка публічних лекцій та дискусій. Із розкладом можна ознайомитись на сайті університету.

Користуватись інноваційною бібліотекою зможуть усі охочі. Щоб оформити читацький квиток, треба подати паспорт, студентський квиток або інше посвідчення особи. Вартість місячного абонементу складе 100 грн, семестрового – 250 грн, квиток на добу коштуватиме 15 грн. Абонементи обіцяють почати оформлювати з 15 вересня.

Центр Шептицького працюватиме з 9:00 по 22:00 у будні, в суботу — з 10:00 по 17:00 і в неділю — з 11:00 до 17:00.