У Музеї історії Києва пройде виставка картин Івана Блюза
Прес-служба Traffic Challenge

У Музеї історії Києва пройде виставка картин Івана Блюза

18 вересня о 15:00 в Музеї історії Києва відкриється виставка картин українського художника, музиканта та актора Івана Денисенка, більше відомого як Іван Блюз. Вісім картин серії «Блюзові фрази» — один з художніх експериментів митця. Це полотна, на яких зображені найвагоміші, з точки зору автора, музиканти та блюзові хіти. Він пропонував для серії картин назву «Апостоли блюзу».

Іван Денисенко — український музикант, художник і актор. Найбільше він був відомий як соліст гурту Ivan Blues & Friends. За час існування гурту музиканти записали шість альбомів, два з яких — авторський блюз українською мовою, виступали на різних майданчиках в Україні і за кордоном.

Також Іван Денисенко виконував епізодичні ролі в кіно, знімався у кліпах, брав участь у постановці п’єси Леся Подерв’янського «Павлік Морозов». Малювати Іван почав у трирічному віці. Як художник він спеціалізувався на пейзажах, чимало з них виконано в імпресіоністичній манері. У серпні цього року 34-річний Іван Блюз помер на сцені прямо під час концерту в естонському місті Хаапсалу.

Сім із восьми картин серії «Блюзові фрази» після виставки в музеї будуть продані на благодійному аукціоні. Кошти від продажу буде витрачено на закупівлю обладнання для проведення тренінгів з безпеки дітей та молоді на дорозі. Тренінги пройдуть у рамках Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge.

Виставка триватиме до 26 вересня.