У США вийшов журнал про Україну
uapost.us

У США вийшов журнал про Україну

В американському штаті Вірджинія видали англомовне видання «The Ukrainian: Life And Culture». Про це повідомило UAPOST.

Основна мета проекту полягає у формуванні позитивного іміджу України у світі. Про це розповіли на презентації видання, що відбулася у Києві 4 жовтня. Так, за словами головного редактора Інни Головахи, серед іноземців поширена думка, що в Україну небезпечно їхати через війну.

«Тож треба розповісти американцям про ту реальну Україну, яку бачу я. Ми з групою ентузіастів, з американськими друзями, які мені дуже допомогли, організували організацію «Ukrainian Cultural Initiatives», яка видаватиме цей журнал. Ідея журналу — а такого видання ще не було! — показати американцям, що сьогодні відбувається в культурному житті України, так, щоб американці полюбили Україну, захотіли сюди приїжджати, більше про неї дізнатися», — сказала Головаха.

До першого номеру увійшли рубрики з цікавими та актуальними темами. Всього випустили 500 примірників. Крім того, електронний варіант журналу став доступним в Інтернеті .

«Цей номер — не для продажу, лише для того, щоб зацікавити. Ми з нашим художником плануємо відкрити веб-сторінку, бо вже є багато людей, які хочуть передплачувати цей журнал. Плануємо відкрити передплату в січні, веб-сторінка теж почне працювати із січня 2018 року», — пояснила головний редактор видання.

Наступний номер «The Ukrainian: Life And Culture» уже готовий. Він вийде у лютому 2018 року більшим тиражем.