У столиці з'явиться серія незвичайних міні-скульптур
Andrii Prots / http://managerofkyiv.com

У столиці з’явиться серія незвичайних міні-скульптур

У Києві стартував проект «Шукай!», у рамках якого в столиці з’явиться низка незвичайних міні-скульптур. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на сайті ініціаторки проекту.

Першу — бронзову міні-скульптуру котлети по-київськи — вже встановили біля ресторану «Chicken Kyiv» по вул. Городецького. Першу роботу виконав скульптор-кераміст Сергій Галенко.

Авторка проекту — київська екскурсоводка, засновниця екскурсійного бюро «Секретний дворик» Юлія Бевзенко. За її словами, скульптури будуть встановлювати у секретних двориках, а також біля закладів, де є камери відеоспостережень і багато людей.

Юлія Бевзенко
Автор фото: Andrii Prots

«Я захотіла встановлювати київські скульптурки рік тому і ось сьогодні ми відкрили першу. Це скульптурка котлети по-київськи. Коли ви її знайдете і перейдете по QR-коду, то дізнаєтеся, чим вона примітна. І так буде з кожним наступним київським символом, — знайшли, перейшли по QR-коду, щоб дізнатися про нього інформацію і пішли шукати наступний», — розповіла авторка.

Вона наголосила, що кожен може стати частиною проекту «Шукай!»

«У ньому прозора математика, реальні терміни і користь місту — сім’ям новий привід погуляти, туристам ще один привід прилетіти », — зазначила Юлія.