Українських діячів культури нагородили французькими орденами мистецтв
city-adm.lviv.ua

Українських діячів культури нагородили французькими орденами мистецтв

Під час церемонії відкриття 15-го щорічного фестивалю «Французька весна в Україні» Надзвичайна та Повноважна посол Франції в Україні Ізабель Дюмон нагородила 4-х українських діячів культури та мистецтв престижними орденами. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Zaxid.net.

Престижними орденами літератури та мистецтв було нагороджено українського режисера Влада Троїцького, арт-директора центру «Дзига» Маркіяна Іващишина, директора Львівського історичного музею Романа Чмелика та директора Наукової бібліотеки КНУ ім. Івана Франка Василя Кметя.

«Для мене велика честь і безмежна радість повернутися до Львова, звідки я почну довгу подорож Україною з нагоди урочистого відкриття «Французької весни». «Французька весна» — це не лише фестиваль, але й традиції. Ця подія стала місцем зустрічі в Україні. Це низка культурних заходів, яка відображає динамічний розвиток французько-української праці та постійного оновлення французької творчості, який вдається зберегти і передавати з року в рік традиції сучасності», — заявила Ізабель Дюмон.

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс Франсез в Україні за підтримки Львівської міської ради, мерії міста Тулуза та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.

Фото: zaxid.net

Відкриття «Французької весни» відбулось у Львівському історичному музеї. Цей щорічний фестиваль відбувається у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному, Харкові та Бердичеві. Під час фестивалю українці зможуть познайомитись з актуальним французьким мистецтвом та оцінити результати франко-українського співробітництва.

Фестиваль «Французька весна в Україні» проходитиме у Києві, Бердичеві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.