Українську військову драму «Кіборги» покажуть у Європі
Постер до фільму/ korrespondent.net

Українську військову драму «Кіборги» покажуть у Європі

Фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» буде показано у більшості європейських столиць — фільм уже продемонстрували у Відні, а незабаром стрічку покажуть у Вашингтоні, Варшаві, Гаазі та Брюсселі. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

«Буквально минулого місяця ми почали офіційну підтримку фільму «Кіборги». Ми возимо фільм разом з Комітетом Верховної Ради з європейських справ і показуємо у різних європейських столицях», — зазначила Еміне Джапарова, перший заступник Міністра інформаційної політики України.

«Запрошуємо до перегляду через наші посольства. Як правило, організацію показу здійснює посольство України за підтримки комітету і міністерства. Ми також запрошуємо на такі покази команду фільму — Ахтема Сеітаблаєва, Іванну Дядюру, продюсерів. Приїжджаємо разом з політиками, щоб показати інформаційну підтримку стрічки», — зазначає Еміне.

Еміне Джапарова також додала, що пріоритетною аудиторією таких кінопоказів є експерти, чиновники і політики. За словами голови Державного агентства з питань кіно Філіпа Іллєнко, фільм став абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату за весь період незалежності України. За два місяці прокату стрічку подивилося більше 310 000 глядачів, сума зборів складає більше 22,5 млн гривень.

Військова драма «Кіборги» присвячена одній з найбільш героїчних сторінок новітньої історії України — обороні Донецького аеропорту. Знімальна група разом з фондом «Вернись живим» почали соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім’ям загиблих в ДАП.

Нагадаємо, що фільм «Кіборги» встановив рекорд касових зборів за перший тиждень показу.