В Україну приїде відомий режисер Девід Лінч
facebook.com/DavidLynchFoundation

В Україну приїде відомий режисер Девід Лінч

16-18 листопада до Києва прилетить відомий режисер світового рівня Девід Лінч. Мета візиту — відкриття в Україні представництва благодійного фонду David Lynch Foundation. Про це повідомляє vogue.ua.

Зазначається, що фонд Девіда Лінча існує з 2005 року.

Спочатку фонд займався поширенням практик трансцендентальної медитації у навчальних закладах. Пізніше він став надавати допомогу людям, що знаходяться в «групі ризику»: бездомним, ветеранам, жертвам домашнього насилля та військовим біженцям.

Фонд Лінча підтримують багато голлівудських зірок — Джейн Фонда, Мартін Скорсезе, Клінт Іствуд. На концертах, організованих на користь David Lynch Foundation, у різний час виступали Анджело Бадаламенті, Іггі Поп, Кеті Перрі, Moby, Duran Duran, Maroon 5 та інші виконавці.

У Києві Лінч пообіцяв поспілкуватися зі студентами, політиками та діловою елітою. Також відомо, що до української столиці режисер приїде не вперше — він уже був тут у 2009 році.

facebook.com/davidlynchofficial

Повідомляється, на початку цього року Девід Лінч заявив, що йде з кіно через розчарування в кіноіндустрії. Але після того, як у травні на Каннському кінофестивалі третій сезон «Твін Пікса» зустріли оваціями, режисер передумав.