В Ужгороді відкриється виставка, присвячена Тіберію Сільваші
facebook.com/tiberiy.szilvashi

В Ужгороді відкриється виставка, присвячена Тіберію Сільваші

З 17 листопада до 17 грудня, в ужгородському арт-центрі ILKO Gallery триватиме виставка, присвячена українському художнику Тіберію Сільваші. Про це повідомляє Main.in.ua.

Це вперше, коли на Закарпатті представлять роботи Сільваші у форматі цілісного проекту. Виставка є результатом співпраці арт-центру Я Галерея та ILKO Gallery.

«Коли я розмірковував над тим, як показати Тіберія Сільваші у рідному для нього Закарпатті, я розумів, що формат традиційної виставки картин не підходить… я постарався змістити акценти на філософію його просторових проектів і розгорнену біографію художника. Тому відповіддю і підказкою для формату виставки є книга, яку ми переносимо у простір ILKO Галлеры», — зізнається куратор виставки Павло Гудімов.

Тіберій Сільваші у майстерні

У рамках заходу буде представлено декілька творів з ранніх періодів творчості художника. Просторові проекти представлять у форматі фотодокументації, описових текстів-анотацій та декількох творів-артефактів.

Великий об’єм виставки становитимуть свіжі роботи Сільваші з циклу «Монохроми», де художник «вирощує живопис». Така трилогія покликана розкрити як особистість, так і творчість для ширшої аудиторії та повернути Сільваші на рідне Закарпаття.

Видавництво Артбук підготувало присвячену виставці книжку «Тіберій Сільваші. Реальність». ЇЇ презентують 18 листопада.