Визначено переможця премії за кращу публіцистичну роботу

Сьогодні, 10 жовтня, у Держкомтелерадіо визначили лауреата щорічної премії імені В’ячеслава Чорновола, яку присуджують найкращим творам у галузі журналістики. Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед 11 поданих робіт переміг диптих (книга разом із компакт-диском) «Ліна Костенко: «Любов’ю-пам’яттю причастя» львівського журналіста Зіновія Суходуба. Книгу випустило  видавництво «Апріорі» у 2016 році. У ній автор хоче донести свій власний погляд на винятковість  особистості української письменниці Ліни Костенко. Робота пронизана духом епохи боротьби за незалежність України. Переможця нагородять дипломом у грудні, напередодні дня народження В’ячеслава Чорновола.

Увагу журі також привернув «Телемарафон: герої нації», який організували журналісти Сумської філії ПАТ «НСТУ» та Центру інтернет-телебачення Сумського державного університету. Чотиригодинний марафон проходив у прямому ефірі на телеканалі «UA:Суми». Мета його проведення – привернення уваги до руху опору Голодомору 1932-1933 років.

Також на засіданні Комітету відзначили статтю телеканалу  «1+1» Дарини Рогачук  «За покликом рідної крові. Знайти родинну історію в архівах КДБ», у якій авторка розповідає історію своєї бабусі – розкриває істинні причини заслання жінки до Сибіру у 1949 році.

Премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабміну.