Восени у прокаті з'явиться українська стрічка про Казимира Малевича
uk.wikipedia.org

Восени у прокаті з’явиться українська стрічка про Казимира Малевича

Документальний український фільм «Малевич» вийде у прокат восени цьогоріч. Про це розповів кінопродюсер Олег Щербина під час брифінгу, присвяченому стрічці, повідомляє «Укрінформ».

Картина розповідає про буденне та творче життя Казимира Малевича — одного із найвидатніших митців ХХ століття. Сюжет акцентує увагу на зв’язку Малевича з Україною, розкриваючи події, пов’язані з поверненням художника до Києва у кінці 1920-х років.

Режисери стрічки — Ігор Малахов та Володимир Луцький.

«В Україні Малевич написав свої перші картини, а коли через роки повернувся додому, у його картинах з’явилися фарби, тому наш фільм більшою мірою стосується саме того періоду творчості Казимира, який він провів на батьківщині», — розповів один із режисерів картини Володимир Луцький.

Історія про автора «Чорного квадрату» супроводжується коментарями світових митців та сучасних українських художників.

Фільм знімали на території України, а також в Польщі та США. За словами Щербини, зйомки картини мають завершити до кінця лютого 2018 року.

«Фільм перебуває на завершальному етапі виробництва. Ми вже думаємо над його просуванням на європейські та світові кінофестивалі, а також над найбільш сприятливим часом виходу стрічки в український прокат», — зауважив він.

Зазначений кінопроект за робочою назвою «Чорний квадрат» переміг у 9-му конкурсному відборі Держкіно. Виробництвом стрічки займається компанія «Fresh Production Group».