Жюлі Реше дасть відкриту лекцію у Києві
julie.reshe / Facebook

Жюлі Реше дасть відкриту лекцію у Києві

4 жовтня о 19:00 відбудеться відкрита лекція Жюлі Реше «Мандрівний філософ. Досвід виживання». Захід пройде у 329 аудиторії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за адресою вул. Володимирська, 60.

Вона розповість, що таке філософія, як реалізувати її в життя і поділиться досвідом, як не зраджувати собі в кризових ситуаціях.

Жюлі Реше — філософиня українського походження, блогерка та психоаналітикиня, директорка Інституту психоаналізу та професора філософії Глобального центру передових досліджень (Нью-Йорк, США).

Авторка книги «Вступ до філософії: пластичність повсякдення», а також низки інших академічних та популярних робіт, які поєднують дослідження в сферах філософії, психоаналізу та нейронауки.

Реше закінчила філософський факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та отримала ступінь доктора філософії у Словенській академії наук і мистецтв. Її науковим керівником була Аленка Зупанчич, яка зараз є однією з основних теоретиків психоаналізу на рівні із Жижеком.

Вхід на лекцію вільний.