З'явився офіційний трейлер історичної стрічки «Крути 1918»
facebook.com/kruty1918film

З’явився офіційний трейлер історичної стрічки «Крути 1918»

У четвер, 25-го січня, у Києві презентували історичний екшн «Крути 1918», присвячений 100-річчю бою студентів під Крутами. Під час заходу представили офіційний трейлер фільму, постер та показали відео, як проходили зйомки стрічки. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Фільм зняв режисер Олексій Шапарєв за реальною історією бою на залізничній станції «Крути» взимку 1918-го року.

Сюжет розповідає про двох братів Андрія та Олексу Савицьких, які під час доленосних подій в державі закохуються в одну дівчину Софію.

У цей час більшовицькі сили підступають до Києва, урядові УНР доводиться кидати на боротьбу усі боєздатні частини армії, у тому числі студентів та юнкерів. Брати приєднуються до 400 хлопців, які мають простояти досвідченому та добре озброєному 4000-тисячному війську противника.

На думку автора сценарію фільму Костянтина Коновалова, його робота не є історичною реконструкцією. Стрічка створює художній образ, який має зачепити почуття кожного українця і кожного громадянина світу, небайдужого до свободи та любові до свого народу і рідної землі.

«Ми вклали у фільм всі почуття, всі емоції тих Героїв, які 100 років тому захищали столицю. Маю сподівання, що нам це вдалося і що глядачі зможуть це відчути через екран», — сказав він.

Режисер фільму Олексій Шапарєв розповів, що для знімання батальних сцен було залучено понад 1500 осіб — переважно нацгвардійців та волонтерів.

Картину знімали за двома напрямами: документальному — про спогади командира бою Аверкія Гончаренка та художньому – про історію родини генерала Савицького та його двох синів, яких доля розставила по різні боки барикад.

«Це велика драма українського народу. Ще багато чого потрібно зробити, але я дуже вдячний всім, хто долучився до створення цієї картини », — додав Шапарєв.

Зйомки фільму почалися 8 вересня 2017 року, їх завершення планується у травні 2018 цьогоріч.

В українському прокаті стрічка з’явиться 6 грудня 2018 року.