Адміністрація Президента: офіс із видом на Європейську площу

Адміністрація Президента: офіс із видом на Європейську площу

У четвер, 20 червня, в Києві була проведена реорганізація Адміністрації Президента. Тепер Адміністрація змінить свою назву на Офіс. Такі нововведення пов’язані з приходом на пост глави держави Володимира Зеленського.

На які зміни очікувати в АП?

Офіс Президента розміститься в Українському домі. Ролик про реорганізацію АП опублікували на сторінці «Команди Зеленського» у Facebook


Крім того, планується реорганізувати адміністрацію за типом відкритого офісу. Будівля під час презентації фігурує, як «нова АП – центр розвитку країни». Як повідомляють, приміщення будуть реконструювати, але збережуть фасад. В рамках реконструкції збираються застосувати енергоефективні технології та відновити роботу фонтана. Крім Офісу Президента в Українському домі можуть розташуватися коворкінг для звичайних громадян, кафе і спортзал. Глава Адміністрації Президента наголосив, що жодної копійки з державного бюджету на перенесення не витрачатимуть. Зеленському запропонували на вибір два кабінети: один з видом на Європейську площу, а другий – на схили Дніпра. Президент зупинився на тому, з якого відкривається вид на площу і назвав свій вибір символічним.