Арештоване майно Клименка передали Нацагентству

Військова прокуратура передала у розпорядження Нацагентства з управління активами арештоване майно екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка на суму понад 1,3 млрд грн. Про це під час брифінгу заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, повідомляє УНН.

Він зауважив, що військова прокуратура сьогодні передає у розпорядження Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами майно, арештоване під час розслідування щодо злочинної організації Януковича-Клименка. Передача відбувається на підставі винесеного 28 вересня рішення суду.

.»Військовими прокурорами накладено арешт на 154 об’єкти нерухомого майна, які перебувають в Україні, 22 елітні транспортні засоби, 1000 залізничних напіввагонів загальною вартістю 900 млн грн, корпоративні права юридичних осіб на суму понад 400 млн грн», — зазначив Матіос.

Зокрема, йдеться про квартири в елітних житлових комплексах у Печерському районі Києва, 17 маєтків у Козині, майно охоронної структури «Скіф», майновий комплекс «База мисливства і спортивно-любительської ловлі риби» у Переяславі-Хмельницькому загальною площею 3000 кв м.