Біля Верховної Ради - близько 200 учасників мітингу та наметове містечко
УНІАН

Біля Верховної Ради — близько 200 учасників мітингу та наметове містечко

Зранку 18 жовтня на мітингу біля Верховної Ради перебувають близько 200 людей, ситуація контрольована. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України. 

У відомстві зазначають, що більшість присутніх належать до «Руху нових сил», батальону «Донбас» та руху «Справедливість». Додають також, що ситуація під контролем.

«Там перебуває достатня кількість поліції і військовослужбовців Нацгвардії, аби забезпечити безпеку громадян і безперешкодне функціонування державних установ», – вказують у МВС.

Верховна Рада зранку 18 жовтня продовжує роботу. Як ми повідомляли раніше, керівник Нацполіції Сергій Князєв заявив, що правоохоронці не зноситимуть намети, які встановили учасники протестної акції.

Вчора після сутичок на Грушевського біля будівлі парламенту було госпіталізовано двох співробітників поліції. За фактом поранення одного з них уже відкрито кримінальне провадження. Як повідомляв речник Нацполіції Ярослав Тракало, трьом цивільним, які також отримали ушкодження внаслідок зіткнень, надали медичну допомогу на місці.