Чиновниця ЛОДА подала у відставку після затримання за кермом у нетверезому стані
facebook.com/polinka.li

Чиновниця ЛОДА подала у відставку після затримання за кермом у нетверезому стані

Написала заяву на звільнення очільниця департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на речницю Львівської ОДА Ольгу Матейчик.

В ніч на 14 жовтня патрульна поліція затримала чиновницю за підозрою у водінні в нетверезону стані.

«Поліна Лі 17 жовтня написала заяву на звільнення за власним бажанням», — зазначила Матейчик. Чи підписало заяву вище керівництво облдержандміністрації, наразі невідомо.

Нагадаємо, Поліну Лі о пів на четверту ранку 14 жовтня затримали патрульні, що проводили рейд разом з активістами та журналістами. У чиновниці, яка керувала автомобілем, що з перевищенням швидкості їздив вулицями Львова, були ознаки сп`яніння.

Це підтвердив і алкотестер, який зафіксував 1,25 проміле алкоголю в крові. Після того, як затримана висловила підозру, що тестер навмисно пошкоджено, проведели токсикологічне дослідження. Воно підтвердило, що в крові водія було 0,95 проміле алкоголю.

На своїй сторінці у Facebook Поліна Лі заявляла, що готова відстоювати власну правоту та добре ім`я у суді й повідомляла про намір подати позов про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди до всіх, хто поширює недостовірну інформацію. Відсуджені кошти Поліна Лі зобов’язувалася передати на лікування ветеранів АТО.