Дев'ять українських батальйонів вже сумісні з військами країн НАТО, - Муженко
facebook.com/v.muzhenko

Дев’ять українських батальйонів вже сумісні з військами країн НАТО, — Муженко

Наразі дев’ять українських батальйонів вже сумісні з військами країн НАТО, заявляє начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко. Про це повідомляє «Інерфакс-Україна».

«За допомогою іноземних фахівців триває підготовка батальйонів, яка почалася ще у 2015 році. Сьогодні в Україні перебувають інструктори та військовослужбовці зі США, Канади, Великої Британії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі… І ми на сьогодні досягли відповідної сумісності щонайменше щодо тих дев’яти батальйонів, які вже пройшли підготовку», – зазначив Муженко в ексклюзивному інтерв’ю агентству.

Муженко підкреслив, що спільна підготовка військ стосується лише підрозділів механізованих, високомобільно-десантних військ і особового складу частин спеціального призначення.

«Крім того, за основу беруться стандарти НАТО, які адаптуються до наших умов з урахуванням набутого нами досвіду проведення бойових дій. До речі, військовослужбовці країн НАТО вже вносять зміни і корективи до своїх стандартів з урахуванням нашого досвіду. Тобто у нас не просто сліпе копіювання, а творчий підхід до відпрацювання відповідних стандартів з урахуванням набутого бойового досвіду», – заявив начальник Генштабу.