Дві з трьох вимог учасників мітингу Рада розгляне у четвер, - Найєм
facebook.com/Mustafanayyem

Дві з трьох вимог учасників мітингу Рада розгляне у четвер, — Найєм

Проекти законів щодо скасування депутатської недоторканності та зміни виборчого законодавства включать у порядок денний Верховної Ради у четвер, 19 жовтня. Про це повідомив у Facebook народний депутат із фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм.

Він розповів, що отримав цю інформацію від спікера парламенту.

«Щойно вийшли від Андрія Парубія. Сьогодні коаліція не виконає жодної з наших вимог.Лідери БПП і НФ готові включити до порядку денного четверга дві з наших вимог: скасування недоторканності і закони про вибори», — зазначив Найєм.

Депутат наголосив, що з його точки зору мета парламентської коаліції — створити ворожнечу між тими, хто більше зацікавлені в якнайшвидшому проведенні медичної реформи, і учасниками сьогоднішнього мітингу.

«Те, що вони намагалися продати суспільству — цинічно і нечесно. Вони знали про те, що ми прийдемо під стіни парламенту даа місяці. Президент обіцяв внести закон про антикорупційне суді ще в минулому грудні. Вони обіцяли скасувати недоторканність двадцять років», — підкреслив Мустафа Найєм.

Він додав, що наразі всі перераховані законопроекти лежать у парламенті, і їх розгляд займе лише кілька годин. З його точки зору, представники влади свідомо доводять ситуацію до протистояння. Депутат зазначив, що учасники акції мають намір залишатися під будівлею Верховної Ради і далі домагатися виконання своїх вимог.

Нагадаємо, сьогодні представник Кабміну у Верховній Раді нардеп Вадим Денисенко повідомляв, що в перший день пленарного тижня парламент не встигне перейти до голосування по медреформі, оскільки загальна кількість поправок до проекту закону досягає 900. Він зазначив, що саме тому сьогодні депутати голосуватимуть лише поправки до закону, а післязавтра — сам законопроект. Також він додав, що 19 жовтня Рада може також розглянути в першому читанні проект щодо скасування недоторканності авторства Петра Порошенка.