Геннадія Труханова затримали одразу після прибуття в Україну
InfoResist

Геннадія Труханова затримали одразу після прибуття в Україну

Сьогодні, 14-го лютого, із Варшави до Бориспольского аеропорту прибув скандальний мер Одеси Геннадій Труханов. Про це на Facebook повідомила журналістка Наталія Седлецька.

УНІАН повідомляє, що 13-го лютого детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили ГеннадіюТруханову про підозру в розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем. Також у ході кримінального провадження було затримано ще троє осіб. Про підозру повідомлено заступнику мера, директору департаменту комунальної власності та голові постійної комісії з питань комунальної власності Одеської міськради.

На даний момент слідчі вживають заходи для встановлення місця перебування підозрюваних. У разі відсутності вищезгаданих осіб на заявлених місцях, їх буде оголошено у розшук.

Нагадаємо, що 5-го лютого Геннадій Труханов не вийшов на роботу з відпустки. Мера Одеси підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем.