ГПУ отримала запит про екстрадицію Саакашвілі
facebook.com/SaakashviliMikheil

ГПУ отримала запит про екстрадицію Саакашвілі

Генеральна прокуратура України отримувала запит від Грузії про екстрадицію Міхеіла Саакашвілі. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. 

«На брифінгу 5 вересня заступник міністра юстиції України С.Петухов повідомив, що Грузія звернулася до України щодо розшуку, взяття під варту та екстрадиції Саакашвілі», — зазначила вона. Петухов заявив, що запит грузинської сторони було адресовано Міністерству юстиції та Генеральній прокуратурі України. Він також повідомив, що Мін’юст спрямовує отриманий запит до ГПУ для проведення екстрадиційної перевірки.

Також Лариса Сарган додала: «Генпрокуратурою України в копії отримано запит Головної прокуратури Міністерства юстиції Грузії про видачу Саакашвілі М.Н.».

Вона підкреслила, що оскільки кримінальні справи, у зв’язку з якими запитується видача Саакашвілі, перебувають на розгляді Тбіліського міського суду, відповідно до ст. 574 КПК України запит правоохоронних органів Грузії буде розглядати Міністерство юстиції України.