Гройсман відзвітував про роботу Кабміну в третьому кварталі
facebook.com/volodymyrgroysman

Гройсман відзвітував про роботу Кабміну в третьому кварталі

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив звіт про роботу Кабміну в третьому кварталі 2017 року. Про це повідомляє Урядовий портал.

Глава Уряду зазначив, що впродовж останніх місяців Кабінет міністрів сформував бюджетну резолюцію, вчасно вніс до парламенту проект держбюджету й ухвалив низку рішень для підвищення кредитного рейтингу держави.

Під час презентації результатів роботи Уряду Гройсман відзначив, що заплановане зростання економіки на 3% у наступному році означає ріст випуску продукції на 400 млрд гривень, появу десятків тисяч нових робочих місць, а також додаткові 180 млрд гривень, які потраплять до фонду оплати праці.

Прем’єр торкнувся також однієї з основних тем у сучасному українському інформаційному просторі — безпеки та оборони.

«В 2017 році військові отримали 771 зразок нової техніки, нові комплекси й боєприпаси, створюється нова телекомунікаційна мережа. Маємо зменшення кількості злочинів, порівняно з минулим роком на 14,5%. Це означає, що починається наведення ладу в країні. І треба підсилювати роль правоохоронних органів – покарання за злочин має бути невідворотним», — наголосив він.

Розповідаючи про інвестиційний клімат, він наголосив, що бізнес наразі працює в прогнозованих умовах, використовуючи електронні реєстри, зокрема реєстр повернення ПДВ, поява якого значно зменшила обсяг корупції у цій сфері.

Гройсман додав, що в Кабміні покладають великі сподівання на приватизацію та оновлення системи управління державними підприємствами і банками. На його думку, ухвалення нового закону про приватизацію буде значним кроком у цьому напрямку.

Ще одним важливим полем діяльності Глава Уряду назвав освіту й науку. Він зазначив, що в цьому напрямку ведеться велика робота: впроваджуються стандарти нової української школи, держава фінансує роботи молодих учених, створено Фонд підтримки інновацій.

 

Серед інших пріоритетів у роботі Уряду Володимир Гройсман назвав підтримку агросектору, кроки в напрямку досягнення енергонезалежності, реформу охорони здоров’я, боротьбу з корупцією та подальше підвищення соціальних стандартів.

«Але говорити про роботу – одна справа, а робити роботу – інша. Впевнений, що кожен місяць ми будемо демонструвати зміни. Зроблено немало, але зробити потрібно набагато більше. Тож потребуємо об’єднання та якісних і професійних підходів», — додав він.

Очільник Уряду також висловив власну думку щодо акції протесту, що триває під стінами Верховної Ради. Він зазначив, що питання боротьби з корупцією, обмеження недоторканності народних депутатів, продовження реформ мають об’єднувати голоси у парламенті, а не дестабілізувати ситуацію в державі.