Кабмін планує скоротити щонайменше 8 тисяч чиновників
facebook.com/OSaienko

Кабмін планує скоротити щонайменше 8 тисяч чиновників

Черговий етап реформи державного управління передбачає набір тисячі співробітників у нові директорати пілотних міністерств, а також скорочення щонайменше восьми тисяч державних службовців, що наразі працюють у міністерствах. Про це повідомляє DT.UA з посиланням на інтерв’ю з міністром Кабінету міністрів України Олександром Саєнком.

 

«У прийнятому 1 травня рішенні ми заклали скорочення не менше 5% від нинішньої чисельності (близько 8 тис. осіб). Я вважаю, що за результатами року ми можемо вийти на набагато більший відсоток скорочень», — зазначив міністр.

Саєнко додав, що реформа не переслідує глобальної мети зменшити бюрократичний апарат -важливішим йому здається розібратися і змінити завдання та механізми роботи апарату.

«Зараз в апаратах, особливо в допоміжних функціях, є великий резерв для оптимізації. Чіткіші показники ми матимемо на кінець 2018-го», — зауважив він.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів має намір набрати на конкурсній основі близько 900 держслужбовців, які будуть працювати в 40-50 нових директоратах міністерств, що реформуються. Директорати повинні будуть скласти основу нової структури Міністерства.

Голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко заявляв, що заробітна плата тисячі нових реформаторів у міністерствах, яких планується залучити на державну службу, буде складати від 50 тис. гривень.