Кабмін затвердив зміни до Податкового кодексу щодо Тимчасового реєстру заяв з відшкодування ПДВ

Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Податкового кодексу України, які врегульовують порядок відшкодування податку на додану вартість. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу ДФС.

Йдеться про відшкодування за заявами, поданими до 1 лютого 2016 року, за якими станом на 1 січня 2017 року не були відшкодовані суми ПДВ.

Весь обсяг невідшкодованого ПДВ вноситимуть до Тимчасового реєстру, формуватимуть та повертатимуть платникам у хронологічному порядку надходження заяв.

Головними умовами є повернення платникам ПДВ, щодо яких станом на 1 лютого 2017 року не закінчені процедури адміністративного або судового оскарження.

«При цьому враховується відображення узгодженої суми в Тимчасовому реєстрі на наступний день після отримання рішення за результатами закінчення процедури оскарження або рішення суду, що набрало законної сили», — додають у прес-службі.

Станом на 1 січня 2018 року вірогідна до включення в Тимчасовий реєстр сума залишку невідшкодованого ПДВ, складала 4,7 млрд. грн. Такий обсяг було заявлено до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку. З цієї суми в оскарженні перебуває 4 млрд. грн.