Канада надасть українським прикордонникам медичне обладнання та екіпірування
mvs.gov.ua

Канада надасть українським прикордонникам медичне обладнання та екіпірування

Проект передбачає постачання медичного обладнання та захисного військового несмертоносного екіпірування загальною вартістю 2 млн канадських доларів, повідомляють у департаменті комунікацій МВС України.  Допомогу отримають Центральний клінічний госпіталь ДПСУ, Клінічний госпіталь ДПСУ в Одесі та окрема комендатура охорони і забезпечення ДПСУ.

Про це йшлося під час робочої  зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з очільником Державної прикордонної служби Петром Цигикалом та Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Арсен Аваков висловив подяку подякував уряду Канади за надану підтримку.

«Я вдячний канадській стороні за матеріальну та моральну підтримку, яку вони надають нам з початку військових дій», — заявив міністр внутрішніх справ.

Також Арсен Аваков нагадав, що у березні 2016 року Державна прикордонна служба України та Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці у сфері посилення безпеки та стабільності в Україні.

«Меморандум передбачає надання допомоги на суму 2 мільйони канадських доларів, які будуть витрачені на постачання медичного обладнання та захисного військового несмертоносного екіпірування», — додав міністр.

Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав, що в рамках Меморандуму ще у квітні Одеський клінічний госпіталь отримав першу допомогу.

«Ми вдячні Уряду Канади за підтримку. Одеський клінічний госпіталь отримав надсучасну рентгенівську установку, яка допомагає в лікуванні поранених прикордонників. Це обладнання коштує понад 6 мільйонів гривень. І ця зустріч ще раз підтверджує нашу послідовну роботу», — сказав він.